SP 2010

Evropska in svetovna prvenstva so vedno v središču pozornosti.

Moderator: Moderatorji

Odgovori
ElDiego
Prispevkov: 942
Pridružen: 20 Apr 2007, 19:38

SP 2010

#1

Odgovor Napisal/-a ElDiego »

Verjetno je prav, da ima "mundijal" svojo temo ...

Sicer pa imajo mediji spet "delo" s Srbi: http://mundijal.dnevnik.si/sl/Reprezent ... +prvenstva

Sem bil na tekmi, pa dvomim, da si zaradi tega lahko izključen iz svetovnega prvenstva. Je bilo v bistvu deloma kar že smešno. En je uletel dol s tribune, vidno vinjen, in hotel "predriblati" varnostnika, pa se mu je tako zavrtelo, da je padel na tla še precej je uspel priti na travo. Sicer pa me je Nova Zelandija presenetila, niso bili slabi (čeprav je res, da Srbi niti slučajno niso igrali tako kot znajo). Hkrati bi opozoril na Honduras - sploh na njihov napad - ki sem ga prav tako gledal. Imajo tri hitre in močne napadalce, problem pa bi znala biti obramba. Od udeležencev SP sem gledal še Kamerunce (nič posebnega, res pa je, da ni bilo Eto'oja) in Slovake (super ekipe, ki pa je proti Kamerunu v Celovcu dobro igrala le prvih 15 minut).
Uporabniški avatar
Mango
General
Prispevkov: 998
Pridružen: 20 Apr 2007, 19:58
Kraj: Slovenija
Kontakt:

#2

Odgovor Napisal/-a Mango »

šefe, od Hondurasa smo mi kasirali 1-5 nekje na Bližnjem Vzhodu :D :D ali pa je bil tisto Ekvador?
"Za mene Interblock ne bo nikoli Olimpija, za mene je Interblock Factor in Factor nikoli ne more biti na nivoju Olimpije."
(Sebastjan Cimeroti?)
Uporabniški avatar
Kibby
Prispevkov: 870
Pridružen: 19 Jun 2007, 18:31
Kraj: Fazanerija - Sever

#3

Odgovor Napisal/-a Kibby »

Če smo že pri Srbih... :D :D :D :D

Slika
Slika

Samo naša Mura iz Murske!!!
Uporabniški avatar
The_Milkman
Vseved
Prispevkov: 3876
Pridružen: 20 Apr 2007, 20:23

#4

Odgovor Napisal/-a The_Milkman »

A Vidič Torresa....
ElDiego
Prispevkov: 942
Pridružen: 20 Apr 2007, 19:38

#5

Odgovor Napisal/-a ElDiego »

To sm vidu in sm se ful smejal, ja. Pa skoz je blo Kosovo na tapeti pa Albanci :D
Odgovori